Održano takmičenje Digitalna komunikacija u turizmu Srbije

Treću godinu za redom Fakultet za turistički i hotelijerski menadžment Univerziteta Singidunum organizuje takmičenje za učenike srednjih stručnih škola i gimnazija. Ovogodišnja tema bila je: Digitalna komunikacija u turizmu Srbije.
Finale takmičenja u Nišu je otvorila prof. dr Radmila Živković, koja je pozdravila sve takmičare i njihove mentore.

Žiri su sačinjavali: Dragana Sotirovski, urednica Dopisništva RTSa u Nišu, Miroslav Milosavljević, profesor Ugostiteljsko-turističke škole Niš, Nikolija Perić, turistički vodič TA Nitravel Niš, dr Ivana Brdar, docent FTHMa i Predrag Obradović, marketing i PR menadžer Univerziteta Singidunum.

Digitalna komunikacija u turizmu Nis - 001

Prvo mesto: Stanojković Lola, Vlatković Marina i Radenković Jovana - Tehnička škola Knjaževac - mentor: Nataša Jankuloski.

Digitalna komunikacija u turizmu Nis - 002

U okviru prvog mesta specijalnu nagradu dobili su: Matija Milićević, Milica Đurić, Katarina Zdravković - Ekonomsko-trgovinska škola Bor - mentor: Elena Spasić Mitranović

Digitalna komunikacija u turizmu Nis - 003

Drugo mesto:
Jovana Cvetković, Marija Cvetanović, Aleksandra Kocić - Trgovinsko-ugostiteljska škola, Leskovac - mentor: Biljana Ćirković.
Katarina Kalinović, Ana Njegovan
Nikolina Paunović - Srednja škola Kladovo - mentor Sanja Stojković.

Digitalna komunikacija u turizmu Nis - 004 Digitalna komunikacija u turizmu Nis - 005

Treće mesto:

Nikolić Hristina, Nikolić Milja - Gimnazija Pirot - mentor Bratislava Colić
Nikolčić Dragana, Petković Milka, Tea Tucić Ekonomsko-trgovinska škola Zaječar - mentor: Sonja Kostić Pavković
Lazar Milić i Andrijana Dinić, Žaklina Petrović - Ekonomska škola - Niš, mentori: Jovana Stojković i Danijela Đukić

Digitalna komunikacija u turizmu Nis - 006 Digitalna komunikacija u turizmu Nis - 007 Digitalna komunikacija u turizmu Nis - 008

Četvrto mesto dele ekipe iz: Gimnazije "Bora Stanković" Niš, Ekonomsko-trgovinske škole Vranje, Gimnazije Prokuplje i Srednje škole "Branislav Nušić" iz Sokobanje.

Digitalna komunikacija u turizmu Nis - 009

Moderator takmičenja je bila Milena Bokić, asistent u Centru Niš.
Cilj takmičenja je upoznavanje srednjoškolaca sa turističkim potencijalima Srbije, marketingom, a posebno internet marketingom, razvijanje njihove kreativnosti i samopouzdanja, kao i međusobno upoznavanje i druženje srednjoškolaca.

Digitalna komunikacija u turizmu Nis - 010

Fotografija sa takmičenja Digitalna komunikacija u turizmu Srbije koje je održano u Nišu, možete pogledati na zvaničnoj Facebook stranici Univerziteta Singidunum.