Razvoj avio saobraćaja na aerodromu "Konstantin Veliki" i njegov doprinos razvoju turizma grada Niša, Srbije i Balkana

U utorak, 09.05.2017. u 15h, u prostorijama Univerziteta Singidunum, centra u Nišu održaće se gostujuće predavanje.

Stručno predavanje će održati :

Ivanka Stanisavljević, PR i marketing menadžer aerodroma ,,Konstantin Veliki – Niš'', koja će objasniti kako funkcioniše sistem avio-transporta u našem gradu na primeru saradnje sa već poznatim “low kost” kompanijama koje lete iz Niša. Isto tako iskoristiti priliku, prezentovati planove daljeg razvoja aerodroma “Konstantin Veliki”

Vladimir Jovanović, istoričar master ekonomista turizma, će na osnovu svog iskustva u turizmu, govoriti kako i koliko je uvođenje novih “low cost” avio linija uticao na razvoj turizma grada ali i celog regiona Balkana. Iz svog ugla iskustveno ali i statistički potkrepiti podatke o porastu broja turista iz evropskih destinacija. Dati predloge ali i odgovoriti na pitanja kako i na koji način da privlačimo strane turiste da posete naš grad.

Aerodrom "Konstantin Veliki"

Svi zainteresovani se mogu prijaviti putem mejla nis|mmnkk|singidunum.ac.rs

Prijava traje do 06.05.2017.god.