Održano takmičenje u rešavanju studije slučaja za srednjoškolce

U subotu 18.03.2017. godine na Univerzitetu Singidunum, Centru u Nišu, održano je takmičenje za srednjoškolce u rešavanju studije slučaja iz oblasti poslovne ekonomije. Tom prilikom učestvovali su timovi iz Sokobanje, Knjaževca i Leskovca.
Na samom početku takmičenja učenicima i njohovim mentorima su se obratili koordinator Centra Niš, profesor dr Bratislav Milovanović i Milena Bokić, asistent. Predstavili su Univerzitet Singidunum, objasnili propozicije samog takmičenja i žrebom odredili redosled nastupa takmičara.

U komisiji za ocenjivanje timova i proglašenje pobednika bili su: Milijana Marjanović, direktor Filijale OTP banke u Nišu, prof .dr Milica Čolović, Marija Stanković, nastavnik engleskog jezika, Milena Bokić, asistent.

Takmičenje - Rešavanje studije slučaja

Najbolji su bili:

Prvo mesto osvojio je tim iz Sokobanje, srednja škola "Branislav Nušić", mentor: Valentina Rakić, članovi tima: Milivojević Marko, Marinković Andrej, Rajić Milena
Drugo mesto osvojio je tim iz Leskovca, Ekonomska škola "Đuka Dinić", mentor: Irena Dikić, članovi tima: Zlatković Marko, Pavlović Jovana, Stošić Milica
Treće mesto osvojio je tim iz Sokobanje, srednja škola "Branislav Nušić", mentor: Biljana Mladenović, članovi tima: Živadinović Mladen, Ravanović Đorđe, Stojanović Vanja
Četvrto mesto osvojio je tim iz Knjaževca, Tehnička škola Knjaževac, mentor: Milica Đorđević, članovi tima: Veljko Petković, Vanja Kostadinović, Marina Petrović

Čestitamo svim učesnicima i njihovim mentorima na pokazanom entuzijazmu kreativnosti i znanju.

Fotografije sa takmičenja možete pogledati na zvaničnoj facebook stranici Univerziteta Singidunum, centra u Nišu.