Održan Work and Travel day u Nišu

Imajući u vidu da poslednjih nekoliko godina sve veći broj studenata odlazi na programe Work and Travel u Ameriku Studentski Parlament Univerziteta Singidunum želeo je da našim studentima predstavi sve agencije koje se ozbiljno, odgovorno i profesionalno bave organizacijom Work and Travel programa. Tim povodom organizovan je Work and Travel Day - sajam programa za studensku razmenu, poslove i prakse u Sjedinjenim Američkim Državama.

Work and Travel DAY u Centru Niš je održan u četvrtak 3. novembra 2016. godine. Studentima se predstavilo 8 agencija:

Studenti zainteresovani za Work and Tralvel su na jednom mestu mogli da se upoznaju sa programima, poslovima, uslovima, cenama i iskustvima studenata koji su već putovali na Work and Travel u Sjedinjene Američke Države.

Studenti su veoma pozitivno ocenili organizaciju ovog događaja, imajući u vidu da su na jednom mestu imali celokupnu ponudu Work and Travel programa, a predstavnici agencija su takođe izrazili zadovoljstvo što su imali priliku da se na transparentan način predstave našim studentima.