Održan Open Day u Centru Univerziteta Singidunum Niš

U subotu 22. aprila 2017. godine u Centru Univerziteta Singidunum u Nišu je održana manifestacija Singidunum Open Day kojoj su prisustvovali učenici srednjih škola istočne i južne Srbije.

Održan Open day centra Niš - 001

Najpre su gosti Univerziteta Singidunum bili učenici Ekonomsko-trgovinske škole iz Bora. Njima su se obratili prof. dr Bratislav Milovanović, koordinator Centra Niš i Predrag Obradović, marketing i PR menadžer Univerziteta Singidunum, nakon čega su imali priliku da odslušaju tri zanimljiva predavanja naših profesora:

"Psihološka igra među ljudima" - doc. dr Milica Čolović
"Srbija kao turistička destinacija" - doc. dr Nikica Radović
"Finansijske krize" - Luna Đurić

Održan Open day centra Niš - 004 Održan Open day centra Niš - 005 Održan Open day centra Niš - 002

U nastavku manifestacije Open Day Centar Univerziteta Singidunum u Nišu su posetili maturanti iz Leskovca, Vranja, Lebana, Vladičinog Hana, Surdulice i Vlasotinaca koji su takođe prisustvovali zanimljivim i interaktivnim predavanjima naših docenata, asistenata i saradnika u nastavi.

Najposećenije je bilo predavanje o blogovima Jelene Gavrilović, asistenta Tehničkog fakulteta Univerziteta Singidunum.

Održan Open day centra Niš - 006 Održan Open day centra Niš - 003

Manifestaciju Open Day u Centru Niš propratila je ekipa niške televizije Belle Amie.