Mobilnost studentata-Kauno Kolegija, Litvanija

Kancelarija za međunarodnu saradnju Univerziteta Singidunum objavljuje konkurs za jednu stipendiranu studentsku mobilnost u okviru programa Erasmus +.

Mobilnost se ostvaruje na Univerzitetu primenjenih nauka, Kauno kolegija, Litvanija u letnjem semestru 2017-2018 godine.

Na konkurs se mogu prijaviti studenti koji su u akademskoj 2017/2018. godini upisani u drugu, treću ili četvrtu godinu Fakulteta za turistički i hotelijerski menadžment.

Dokumentacija koju je potrebno dostaviti obuhvata:

• Motivaciono pismo
  • CV na engleskom jeziku (poželjno u Europass formatu)
  • Transkript ocena

Pozivamo sve zainteresovane studente da potrebnu dokumentaciju dostave do 17.11.2017. godine na imejl internationaloffice|mmnkk|singidunum.ac.rs.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor sa predstavnicima kancelarije za Međunarodnu saradnju Univerziteta Singidunum.